Šeštadienį, gegužės 23-čiąją dieną Trakų “Dvarkiemyje” įvyko Battery driftingo pirmenybių 2-asis etapas

Battery pirmenybės 2 etapasLyg pagal užsakymą varžybų dalyvius ir svečius džiugino geras oras. Šiek tiek debesuota, ne per daug karšta – pats tas šerti. Tinkama oro temperatūra leido mašinoms dirbti pilnu pajėgumu ir parodyti pilotams ką jie gali, o žiūrovams teliko skęsti baltuose dūmuose ir džiaugtis varžybų vaizdais.

Nauja trasos konfigūracija pakeista į greitesnę ir smagesnę pilotams leido spausti ir tapo negailestinga dalyvių padangoms. Padangas dalyviams teko keisti net keturis kartus dažniau nei, įprastai, jų užtekdavo vos penkiems važiavimams.

Deja, trasa buvo negailestinga ne tik padangoms. Renginio metu neišvengta ir kontaktų, pilotai patyrė jų net penkis! Vienas iš pilotų neišėmęs posūkio nesėkmingai nuslydo ir automobilio galu trenkėsi į betoninius atitvarus. Taip pat, treniruotės metu du Ukmergės ASK pilotai patyrė kontaktą, kurio metu sulūžo Benedikto Čirbos automobilio pakaba. Tuo Beno nesėkmės nesibaigė, kiek vėliau pataisius pakabą, per porinius važiavimus jis vėl patyrė kontaktą dėl Latvijos piloto klaidos ir taip laimėjo dvikovą. Nepaisant visų pilotą užklupusių negandų ketvirtoje vietoje palikęs svečią iš Kaliningrado – Alex Zorin., Benediktas Čirba užėmė garbingą 3-čiąją vietą. Antrąją vietą užėmė Darius Kepežinskas, o „Battery Driftingo“ pirmenybių antrajame etape, kaip ir pirmajame nugalėtojo poziciją išlaikė Gediminas Levickas.

 

Pilna varžybų lentelė:

 

Vieta Vardas Pavardė Komanda
1. Gediminas Levickas STATETA – D1SPORT
2. Darius Kepezinskas TURBOSYSTEMS – D1SPORT
3. Benediktas Čirba UKMERGĖS ASK
4. Alex Zorin D1 SPORT
5. Simas Sinkevičius APUOKAS RACING
6. Kaspars Martinsons MAXRACING TEAM
7. Artūras Kančys
8. Arūnas Černevičius
9. Donatas Macpreisas DRIFT   DEVIL
10. Egidijus Pečiukas SVILLIK TEAM
11. Artūras Ravluškevičius SMAGRESTA DT
12. Janis Butans MAXRACING TEAM
13. Marius Vasiliauskas UKMERGĖS ASK
14. Džiugas Matusevičius LIQUI-MOLY- NP TEAM
15. Lukas Garalevičius SMAGRESTA DT
16. Arūnas Gibieža ARASFREESTYLE

 

Iki kitų varžybų!

Tačiau jų teks truputi palūkėti. Urmo Taurė, kuri turėjo įvykti birželio 7 dieną vėl atidėta dėl statybos darbų, tad artimiausiomis varžybomis galėsime džiaugtis tik birželio 28d. Ukmergėje, kur vyks “DRIFT WARS” 3-čiasis etapas.