Valdyba

Kastytis Alekna

D1Sport prezidentas, įkūrėjas ir pilotas, dar žinomas kaip, Afi. Komandos griežčiausias ir reikliausias narys. Valdo visą situaciją ir padeda komandos nariams orientuotis D1Sport erdvėje. Kastytis draugiškas, daug bendraujantis, visiems linki gero, visada pasiruošęs padėti, mielai išklausys ir patars. Sugeba išsisukti bet kokioje situacijoje, žmones traukia tarytum magnetas. Gali galva įkalti vinį į sieną ir sustabdyti traukinį, jei to prireiktų. Žodžiu gyvas Supermenas.

Margarita Livinenko

Pavel Kamziuk

Laurynas Vairys

 

Komandos “marketingistas” žiauriai mėgstantis driftingą. Katik iškeptas naujas komandos narys, galvoje turintis daug naujų idėjų apie driftingo renginių ateitį Lietuvoje, todėl tikrai pasistengs, kad ši sporto šaka Lietuvoje sužibėtų naujomis spalvomis. Mėgsta alų, moka mesti į krepšį, ateityje planuoja tapti drifteriu. D1Sport komandai įpūs naujų minčių ir dar daugiau energijos.

Maksim Nedorezov

Jeigu visi girdite kaip visas D1Sport kolektyvas juokiasi, reiškias jau atvažiavo Maksas. Šis žmogus be galo linksmas,  iš kas antrojo jo žodžio galima juoktis mirtinai. Jis geriau už google.