Komanda

d1sport_logo

“D1sport” pradėjo savo veiklą 2008 metais, o VšĮ “D1sport” tapo 2010 metais. Mūsų klubas organizuoja įvairius automobilių sporto renginius – Drifto treniruotes, Orientacines žaidynes, Slalomą. ”D1sport” nelieka abejingas ir organizuoja renginius skirtus Vaikų globos namams. VšĮ”D1sport“ greitai plečiasi ir bando surinkti stiprią komandą, kad galima būtų teisinga kryptimi vystyti savo veiklą.

 

 

Komandos Istorija

Viskas prasidėjo nuo 2008 metų, kai Lietuvoje pradėjo populiarėti Driftas. Tada Kastyčiui Aleknai gimė įdėja įkūrti „D1sport” racing team, kuri dalyvautų Lietuvos Drifto čempionatuose.

Prasidėjus pirmam varžybų sezonui, Kastytis nepasiekė aukštų rezultatų, o 2008 metais aukščiausiai iškovota vieta buvo 18. Bet laikui bėgant jis pradėjo treniruotis skirtingose aikštelėse ir miesto gatvėse, stengdamasis nesudaryti avaringų situacijų. Tačiau tokios nelegalios treniruotės negalėjo trukti ilgai ir reikėjo ieškoti alternatyvių būdų treniruotis. Dėl to kilo įdėja organizuoti drifto treniruotes ir Vilniuje. 2009 metais D1Sport racing team susidėjo iš 2 automobilių – Nissan s14a, tuomet jau komandos rezultatai pradėjo gerėti. Pasiekę 3 vietą “Battery drift show” komanda sulaukė pirmojo rėmėjo – UAB „Asvelos“ pasiūlymą padėti komandai. Jų dėka komandos narys Kastytis užėmė 10 vietą „Lietuvos driftingo čempionate „. 2010 metais atsirado poreikis įsteigti VŠĮ, kad tapti oficialia komanda ir gauti paramos gavėjo statusą. „D1Sport“ Komandos prezidentas susitarė su Trakų dvarkiemio savininku dėl aikštelės nuomos. Ir nuo 2010 metų įsteigus VŠĮ “D1Sport” mes pradėjome rengti oficialias drifto treniruotes, kurios sulaukė didelio dalyvių kiekio. Tokiu būdu “D1Sport” padeda drifteriams ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų miestų didinti savo profesionalumą, arba tiesiog, paprastam vairuotojui pagerinti savo vairavimo įgūdžius. Visa tai daroma su mintimi, kad miesto gatvėse būtų mažiau avarinių situacijų.