Dirfingo varžybos įgauna pagreitį

Džiugu pranešti, kad šio sezono driftingo varžybos įgauna pagreitį. Šį mėnesį sėkmingai startavo ir Vimota driftingo pirmenybių pirmasis etapas. Tai semi pro lygos varžybos. Tąkart Klaipėdoje susirinko gausus būrys šios auto sporto šakos fanų. O ir dalyvių registracija buvo sustabdyta anksčiau laiko. Iš viso pirmajame etape dalyvavo 40 sportininkų. Kaip visada, viskas prasidėjo anksti ryte. Treniruočių metu pilotai galėjo išbandyti skirtingas taktikas ir pajusti trasą. Gaila, tačiau ne visiems pavyko perkopti kvalifikacijos kartelę. Taip pat trasos konfigūracija buvo kiek sudėtingesnė. Aukštų balų nesimatė net TOP5 lentelėje. Tad žvilgtelkime kaip išsidėstė pilotai po kvalifikacijos. TOP5:

  1. Vygandas Rimkus
  2. Robert Lisovskij
  3. Mindaugas Cibulskas
  4. Silvestras Bieliauskas
  5. Arnas Dyburis

Visų varžybų metu žiūrovai galėjo pamatyti tikrai nemažai gražių važiavimų. Puikus oras leido mėgautis ne tik renginiu, tačiau ir puikiu uostamiesčio oru. Kas susipažinti su galbūt nelabai pažįstama sporto šaka, kas palaikyti savų draugų, visiems diena paliko neišdildomus įspūdžius. Renginio metu vyko „kiss the wall“ rungtis. Nebuvote Utenoje per pirmąjį sezono etapą? Tiems, kas dar nematė šios smagios dalies, papasakosime plačiau. Vietoje „kuoliukų“ yra pastatomi tikri automobiliai. Pilotas slysdamas trasa, turi pravažiuoti kuo arčiau jų. Išties daug įspūdžių paliekanti naujovė šiame sezone. Tačiau gana apie pramogas, verčiau apžvelkime kaip sekėsi dalyviams porinių važiavimų metu. Po įtemptų finalinių kovų paaiškėjo Vimota Driftingo pirmenybių 1 etapo geriausieji. TOP4:

  1. Paulius Kubilius
  2. Robert Lisovskij
  3. Arnas Dyburis
  4. Mindaugas Cibulskas

O jau šį sekmadienį visa D1Sport komanda ir sportininkai keliasi į Šiaulius, kur vyks jau antrasis D1Sport Drift Wars etapas. Renginys vyks šalia Šiaulių Arenos. Organizatoriai prognozuoja puikias varžybas. Šiuo metu jau užsiregistravo  60 dalyvių iš visos Lietuvos, iš jų dalyvavimą pativirtino 50 pilotų. Tarp jų matome ir praėjusiame sezone gerai pasirodžiusių pilotų pavardes. Panašu, kad puikus oras ir toliau džiugins ir leis maloniai stebėti renginį. Tai puiki proga džiugiai sutikti paskutinį pavasario savaitgalį, bei su puikia nuotaika laukti nepakartojamos vasaros. Renginio metu, varžybų teritorijoje bus galima išbandyti „drift trike“ triračius bolidus.Taip pat pirmą kartą Lietuvoje vyks „D1Sport Trike Drift Challenge“. Nežinai kas tai yra? Tai puiki proga Šiauliuose susipažinti su šia pakankamai nauja sporto šaka Lietuvoje.

Tad susitinkame jau šį sekmadienį, gegužės 27 dieną, Šiauliuose. Organizatoriai pažada puikią nuotaiką, bei daug gerų važiavimų, tokia pilotų gausa taip pat žada ir daug artimų porinių kovų. Žinoma ir Šiauliuose žiūrovai gali tikėtis organizatorių staigmenos, tačiau tai, jie pasilieka paslaptyje. Su nekantrumu laukiame šio sekmadienio varžybų Šiauliuose.