“Battery” driftingo pirmenybės: svylančios padangos, variklių gaudesys ir publikos palaikymas

BATTERY AlytusPraėjusiais metais didelio alytiškių, bei Dzukijos sostinės svečių susidomėjimo sulaukusios “Battery” driftingo pirmenybės šiemet vėl sugrįžo į Alytų!

Bene vienos iš pagrindinių gatvių Alytuje uždarymas sukėlė daug vietinių susidomėjimo, bei bruzdesio.

Raudonkalnio gatvėje, sekmadienį, vykusiose “Battery” driftingo pirmenybių, varžybose netrūko dūmų, variklių gaudesio ir publikos palaikymo. Įdomi trasos konfiguracija pareikalavo pilotų pademonstruoti savo įgūdžius , bei neapsėjo be kontaktų. Vieni kitus švelniai stumdydami trasoje bolidai kurstė publikos ovacijas, tačiau ne visiems trasą sekėsi įveikti be nuostolių. Rimtesnių “sužalojimų” neišvengė skaudžiai į šaligatvį atsitrenkęs Tomo Markevičiaus bolidas, kuris išsimušė vieną iš varomųjų ratų, o nuo smūgio pakilo net į pusantro metro aukštį.

Šioje Semi-PRO lygoje dalyvavo 27 pilotai iš visos Lietuvos, kurių TOP3 išsirikiavo taip:

I vieta – Aurimas Vaškelis (BMW E30)
II vieta – Darius Kepezinskas (BMW Compact Diesel)
III vieta – Gediminas Levickas (Nissan S13)

Įspūdingi poriniai važiavimai ir Šou iš didžiosios raidės, tikriausai, tai geriausiai apibūdina “Battery” driftingo pirmenybes. Netylantys plojimai ir žiūrovų šypsenos D1sport organizatoriams yra didžiausia padėka ir varomoji jėga toliau rengti vienus, už kitus įspūdingesnius renginius. Tokio pat šilto ir džiaugsmingo sutikimo, kaip praėjusiais metais, sulaukę organizatoriai džiaugiasi, kad šonaslydis Lietuvoje kuo toliau, tuo labiau vertinamas ir sulaukia vis didesnio susidomėjimo iš įvairaus amžiaus žmonių.

Artimiausią renginį, kuris vyks rugpjūčio pradžioje, D1sport organizatoriai dabar planuoja Marijampolėje . Čia šonaslydis nevyko net šešerius metus! Per tokį ilgą laiko tarpą driftingas Lietuvoje labai išpopuliarėjo, technika ir pilotai patobulėjo. Organizatoriai su nekanturumu siūlo sekti naujienas ir susitikti visiems Marijampolėje!

D1Sport

Akvilė Balsytė