2017-08-27 Sekmadienį Kaune vyks „Vimota Driftingo Pirmenybių“ ketvirtasis etapas

Rugpjūčio 27 dieną Kaune vyks „Vimota Driftingo Pirmenybių“ ketvirtasis etapas. Tai semi-pro driftingo varžybos. Jų metu žiūrovai galės išvysti daug gražių ir galingų bolidų. Iki varžybų likus kelioms dienoms, organizatoriai praneša, kad į šį etapą užsiregistravo daug stiprių ir ankstesniuose sezonuose puikiai pasirodžiusių dalyvių iš visos Lietuvos, tad sekmadienį laukia nemažai įtemptų kovų.

Sekmadienį ryte prasidės dalyvių registracija. Varžybų dalyviai ir žiūrovai rinksis „Prekybos ir pramogų miestelio Urmas“ prieigose. Pirmuosius važiavimus žiūrovai galės išvysti jau nuo 10:30. Ryte prasidės treniruotės, kurių metu pilotai susipažins su trasos konfigūracija. Treniruotės truks iki 14 valandos.  Iškart po to prasidės kvalifikaciniai važiavimai. Dalyvių kvalifikacija planuojama nuo 14:15 iki 16:00. Kvalifikacinių važiavimų metu bus išrinkti stipriausi pilotai, kurie susirungs porinėse kovose. Kvalifikacijos metu kiekvienas dalyvis turės po tris važiavimus. Kiekvienas jų bus vertinamas balais, tačiau galutinį rezultatą, kas patenka į porinių važiavimų etapą, nulems vienintelis geriausias važiavimas. Maksimalus taškų skaičius vieno važiavimo metu – 100 balų.

Pirmuose šių varžybų etapuose kartelė patekti į TOP32 buvo ganėtinai žema. Pirmajame etape po kvalifikacinių važiavimų pirmoje vietoje buvo Vygantas Rimkus, tačiau jo geriausias rezultatas buvo vos 79 balai. Antrajame etape geriausiu važiavimu surinkęs 75 taškus pirmą vietą kvalifikacijoje užsitikrino Igor Martynov. Tuo tarpu trečiame etape Šiauliuose kvalifikacijos lyderių balai buvo taip pat ganėtinai žemi. Andrius Mikulskis geriausiu važiavimu surinkęs 76 taškus užsitikrino pirmą vietą kvalifikacijoje.

Po praėjusių trijų etapų finalinių rezultatų lentelė atrodo taip:

  • 1 etapas (Klaipėda) – 1 vietą užėmė Paulius Kubilius
  • 2 etapas (Vilnius) – 1 vietą užėmė Igor Martynov
  • 3 etapas (Telšiai) – 1 vietą užėmė Ignas Klimavičius

Sekmadienį po dalyvių parado vyks „Triple Drift Challenge“. Šonaslydžio varžybose įprasta matyti trasoje važiuojančius du automobilius. Šį kartą „Triple Drift Challenge“ rungtyje važiuos net trys automobiliai. Jų tikslas bus išpildyti trajektoriją važiuojant kuo arčiau vienas kito.

Poriniai važiavimai prasidės 16:15 ir truks iki 18 valandos. Po šios rungties paaiškės šio sezono semi-pro lygos ketvirtojo etapo prizininkai. Žinoma, varžybas vainikuos oficiali apdovanojimų ceremonija. Renginio metu žiūrovai turės išskirtinę galimybę iš arti stebėti driftingo varžybas ir visą jų eigą, o tie, kuriems ši sporto šaka yra naujiena – susipažinti su šiuo sportu iš arčiau.