2017-06-11. Sekmadienį Vilniuje vyks „Vimota Driftingo Pirmenybių“ antrasis etapas

Birželio 11 dieną Vilniuje, Valakampių pliaže vyks „Vimota Driftingo Pirmenybių“ antrasis etapas. Tai semi-pro driftingo varžybos. Jų metu žiūrovai galės išvysti daug gražių ir galingų bolidų. Iki varžybų likus mažiau nei savaitei, organizatoriai praneša, kad į šį etapą užsiregistravo daug stiprių ir ankstesniuose sezonuose puikiai pasirodžiusių dalyvių iš visos Lietuvos, tad sekmadienį laukia nemažai įtemptų kovų.

Sekmadienį ryte prasidės dalyvių registracija. Pirmuosius važiavimus žiūrovai galės išvysti jau nuo 10:30. Ryte prasidės treniruotės, kurių metu pilotai susipažins su trasos konfigūracija. Treniruotės truks iki 14 valandos.  Iškart po to prasidės kvalifikaciniai važiavimai. Dalyvių kvalifikacija planuojama nuo 14:15 iki 16:00. Kvalifikacinių važiavimų metu bus išrinkti stipriausi pilotai, kurie susirungs porinėse kovose. Kvalifikacijos metu kiekvienas dalyvis turės po tris važiavimus. Kiekvienas jų bus vertinamas balais, tačiau galutinį rezultatą, kas patenka į porinių važiavimų etapą, nulems vienintelis geriausias važiavimas. Maksimalus taškų skaičius vieno važiavimo metu – 100 balų.

Pirmajame šių varžybų etape, kuris vyko Klaipėdoje, kartelė patekti į TOP32 buvo ganėtinai žema. Po kvalifikacinių važiavimų pirmoje vietoje buvo V. Rimkus, tačiau jo geriausias rezultatas buvo vos 79 balai. Nuo jo keliais taškais atsiliko ir antrą vietą užėmė R. Lisovskij, surinkęs 71 balą. Trečias tąkart liko M. Cibulskis su 70 balų. Vygantas Rimkus po kvalifikacinių važiavimų užtikrintai užėmė pirmąją vietą, deja  TOP16 porinėse kovose pralaimėjo priešininkui ir nebetęsė varžybų, tačiau tiek Mindaugas Cibulskis, tiek Robert Lisovskij finale užėmė prizines vietas. 

Šįkart poriniai važiavimai prasidės 16:15 ir truks iki 18 valandos. Po šios rungties paaiškės šio sezono semi-pro lygos antrojo etapo prizininkai. Žinoma, varžybas vainikuos oficiali apdovanojimų ceremonija. Renginio metu žiūrovai turės išskirtinę galimybę iš arti stebėti driftingo varžybas ir visą jų eigą, o tie, kuriems ši sporto šaka yra naujiena – susipažinti su šiuo sportu iš arčiau.