2017-02-12 Panevėžį sudrebino „D1Sport Žiemos Driftingo Iššūkio“ 3 etapas

„D1Sport Žiemos Driftingo Iššūkio“ 3 etapasSekmadienį Panevėžį sudrebino „D1Sport Žiemos Driftingo Iššūkio“ 3 etapas. Nuo ankstyvo ryto dalyviai rinkosi į Panevėžio „Cido“ arenos prieigas. Iš viso savo jėgas susirinko išbandyti 27 dalyviai. Ilgai netrukus prasidėjo pilotų treniruotės. Šį kartą renginio organizatoriai išties pasistengė. Jau prasidėjus treniruotėms buvo aišku, kad trasos konfigūracija nebus labai lengva ir norintiems pasiekti finalines kovas, reikės pasistengti. Painus trasos išdėstymas sukėlė šiokių tokių problemų mažiau patyrusiems pilotams, tačiau tai tik dar labiau užtikrino, kad poriniai važiavimai tikrai bus įspūdingi. Šaltuko nepabūgo ir šio sporto ištikimi fanai. Ore tvyrantis azartas neleido sušalti ne tik sportininkams, tačiau ir susirinkusiems žiūrovams.  

Kaip ir visada, taip ir šį kartą varžybos susidėjo iš trijų pagrindinių dalių. Pilotams išbandžius trasą ir pasibaigus treniruotėms, visi pasiruošė kvalifikacijai. Kvalifikacinių važiavimų metu pilotai turi tris bandymus. Atsipalaiduoti negalima nuo pat pradžių, kadangi pasibaigus kvalifikacijai paaiškėja TOP16 pilotų sąrašas ir poros, kurios kausis poriniuose važiavimuose. Šį kartą kvalifikacija praėjo gana sėkmingai ir be didesnių nutikimų. Kvalifikacijos TOP10 rezultatai:

 1. Marijus Ivanovas – 80 taškų
 2. Kastytis Alekna 75 taškai
 3. Mindaugas Cibulskis 68 taškai
 4. Ernestas Liachovič 68 taškai
 5. Valdas Vindžigelskis 67 taškai
 6. Modestas Navickas 64 taškai
 7. Tomas Šiška 63 taškai
 8. Nerijus Cickevičius 62 taškai
 9. Gediminas Levickas 62 taškai
 10. Martynas Džiužas 60 taškų

Visų varžybų metu žiūrovai tikrai turėjo ką pažiūrėti. Renginys praėjo sklandžiai, važiavimai buvo išties įdomūs. Nors didelių gedimų ir kontaktų daug nebuvo, tačiau aršių kovų tikrai netrūko, o juk tai ir kaitina žiūrovų kraują. Visų „D1Sport Žiemos Driftingo Iššūkio“ varžybų metu įvyko nemažai siurprizų. Keletas tikrai perspektyvių bei visada gerai pasirodančių dalyvių pralaimėjo kovas ir nebesivaržė dėl prizinių vietų. Taip pat vienintelė šiose varžybose dalyvavusi mergina Deimantė Radzevičiūtė, nors ir pateko į TOP16, tačiau TOP8 nepasiekė. Jai teko rungtis su kvalifikacijoje pirmą vietą užėmusiu Marijum Ivanovu. Tačiau gana apie nesėkmes, apžvelkime pirmųjų vietų laimėtojus pasibaigus poriniams važiavimams.

 1. Gediminas Levickas
 2. Modestas Navickas
 3. Valdas Vindžigelskis
 4. Deividas Pieškus

Šį kartą lyderių lentelė kardinaliai pasikeitė lyginant su kvalifikacijos rezultatais. Renginys sekmadienį praėjo puikiai, o organizatoriai sako iki pasimatymo paskutiniame „D1Sport Žiemos Driftingo iššūko“ 3 etape, kuris vyks kovo mėnesį Pilialaukyje.