2016-08-21 D1Sport Drift Wars 4 etapas jau šį sekmadienį praūš Vilniaus apylinkėse

Drift Wars 4 etapasNors vasara jau į pabaigą, tačiau šonaslydžio varžybos šiemet dar nesibaigia. Jau šį sekmadienį, „D1Sport Drift Wars“ ketvirtasis etapas keliasi į Vilniaus-Trakų apylinkes. Varžybos vyks prie Pilialaukio, kur nuo pat ryto pradės rinktis šio automobilių sporto fanai ir dalyviai. O visai netoliese renginio vietos, taip pat bus ir didžiulė aikštelė žiūrovų automobiliams, tad į renginį atvykti bus tikrai patogu.

Į varžybas jau užsiregistravo beveik 40 dalyvių. Žvelgiant į lentelę matome bene visus stipriausius šios lygos pilotus. Kadangi šiemet „D1Sport Drift Wars“ varžybos sulaukė nepaprastai didelio profesionalių sportininkų ir mėgėjų susidomėjimo, organizatoriai teigia, kad ketvirtajame etape žiūrovai galės išvysti dar įdomesnius pasirodymus, visgi sezonas eina į pabaigą ir finalinės kovos jau visai netrukus. Tai bene daugiausiai dalyvių surenkančios varžybos, tad porinių važiavimų gausa leis kiekvienam išsirinkti savo favoritą. Prisiminus pirmųjų etapų rezultatus matome, kad lyderių pozicijoje būdavo D. Pieškus, P. Kubilius, M. Šikas, R. Šilkinis, D. Radzevičiūtė, M. Vytė, V. Retenis, E. Šiliauskas. Šios pavardės dominuodavo ankstesnių etapų, vykusių Utenoje, Kėdainiuose ir Panevėžyje, TOP4 lentelėse. Dauguma šių stipriausių sportininkų pasirodys ir šį sekmadienį.

Tikriausia kiekvienas šio sporto fanas prisimins aršią porinių važiavimų kovą tarp Kotrynos Kniezaitės ir Deimantės Radrevičiūtės „D1Sport Drift Wars“ trečiajame etape Utenoje. Visų žiūrovų aistros kaito, kai į trasą išvažiavo šios merginos, dūmų kamuoliai kilo į viršų. Gaila, tačiau ketvirtajame etape neišvysime D. Radzevičiūtės, ji iki šiol neužsiregistravo į varžybas. Tačiau ir be jos vyrų gretas šį kartą papildys dvi merginos – K. Kniezaitė ir I. Sveikauskaitė. Abi jos sės už BMW automobilio vairo. Tikėkimės ir šiame etape netruks gerų vaizdų ir kvapą gniaužiančių porinių važiavimų.

Kaip ir visuomet, varžybos susidarys iš treniruočių, kvalifikacijos ir porinių važiavimų. Pilialaukyje dalyviai pradės rinktis nuo 9h ryto, po valandos prasidės treniruotės, kurios truks iki 14:00. Iškart po to – kvalifikaciniai važiavimai. Kvalifikacinių važiavimų metu bus išrinkti stipriausi šių varžybų pilotai į porinių važiavimų kovas. Tad visiems dalyviams labai svarbu jau treniruočių metu gerai susipažinti su trasa ir bandyti perprasti varžovus. Labiausiai laukiama renginio dalis prasidės nuo 16:00. Poriniai važiavimai – tai daugiausia įspūdžių, ypač renginio žiūrovams, paliekanti dalis. Stipriausi pilotai nesibaimina net kontaktų. Aršios kovos, artimi važiavimai, dūmų kamuoliai – visa tai nepaliks abejingų net pirmą kartą atvykusių žiūrovų. Renginio pabaiga numatoma 18:00. Prieš tai, apdovanojimų ceremonija ir besiliejantis šampanas. Tad susitinkame jau šį sekmadienį, rugpjūčio  21 dieną, Pilialaukyje, žiūrėti „D1Sport Drift Wars“ ketvirtojo etapo ir palaikyti savo favoritų.