2016-08-14 Vimota Driftingo Pirmenybės: Kėdainius sudrebins šonaslydžio profesionalų pasirodymas

foto1Kėdainių aerodrome į dangų kils padangų gausmas, nes jau šį sekmadienį, rugpjūčio 14 dieną ten susirinks “Vimota Driftingo Pirmenybių” 4 etapo dalyviai. Į varžybas jau užsiregistravo daugiau nei 30 dalyvių, tad visiems susirinkusiems stebėti varžybų tikrai neteks nusivilti. Sekmadienį trasoje išvysime ir du pilotus, gyvenančius Airijoje iš „Team Forners Drifting“ komandos, kurie vien dėl šių varžybų grįžta į Lietuvą, kad galėtų susirungti aukšto lygio varžybose ir pademonstruoti savo galimybes. Žvilgtelėjus į jau užsiregistravusių dalyvių sąrašą matome ir visus geriausius ankstesnių etapų laimėtojus. Renginio organizatoriai pažada daug įspūdingų, kvapą gniaužiančių važiavimų. Varžyboms pasirinkta iššūkius kelianti trasos konfigūracija. Pilotai galės išvystyti labai didelį greitį. Žinoma, kaip ir visuomet, dominuoja BMW markės bolidai. Keletas pilotų sės ir už Nissan ar Mazda automobilių vairo.

Nors pagrindinė varžybų diena yra sekmadienis, tačiau šonaslydžio fanai Kėdainių gatves užtvindys jau nuo šeštadienio. Rugpjūčio 13 dieną prasidės treniruotės, kurių metu taip pat bus vykdomi ir “drift taxi” važiavimai. Didžiausių šio sporto fanų organizatoriai ir dalyviai lauks jau nuo šeštadienio. Netoliese bus įrengtas ir kempingas, tad nevietiniams žiūrovams bus galima įsikurti net su nakvyne. O sekmadienį viskas prasidės nuo ankstyvo ryto. Iki 14 valandos vyks treniruotės, iškart po jų, 14:30 prasidės kvalifikacija. Kvalifikacinių važiavimų metu bus išrinkti stipriausi šių varžybų pilotai į porinių važiavimų kovas. Tad visiems dalyviams labai svarbu jau treniruočių metu gerai susipažinti su trasa ir bandyti perprasti varžovus. Žinoma, nereikia atsipalaiduoti ir kvalifikacijos metu, nes kiekvienas dalyvis turi vos tris važiavimus, kurių metu turi parodyti geriausią rezultatą. Labiausiai laukiama renginio dalis prasidės nuo 17:00. Poriniai važiavimai – tai daugiausia įspūdžių, ypač renginio žiūrovams, paliekanti dalis. Stipriausi pilotai nesibaimina net kontaktų. Azarto pliūpsnis bus tikrai garantuotas. Aršios kovos, artimi važiavimai, dūmų kamuoliai – visa tai nepaliks abejingų. Renginio pabaiga numatoma 19:00. Prieš tai, apdovanojimų ceremonija ir besiliejantis šampanas.

Kadangi tai jau ketvirtasis etapas, o iš viso jų yra penki, organizatoriai net neabejoja, kad sekmadienį virs audringa kova ir dalyviai mėgins pranokti vieni kitus. Nors kiekvienose varžybose yra prizinis fondas, kuris būna padalintas laimėtojams, tačiau šiose varžybose visi pilotai turi motyvą dar labiau stengtis. Pagrindinis „Vimota Driftingo Pirmenybių“ rėmėjas geriausiam sezono pilotui įteiks 500 eurų piniginį prizą. Verta dėl ko stengtis, nes šis papildomas prizas atiteks tik vienam dalyviui. Kadangi taškai yra sumuojami po kiekvieno „Vimota Driftingo Pirmenybių“ etapo, dalyviams bus labai svarbu puikiai pasirodyti. Panašu, jog sezonui einant į pabaigą, šio sekmadienio renginys bus pilnas įspūdžių ir puikių kovų. Žiūrovų aistras kaitins nepakartojami pasirodymai ir poriniai važiavimai.

„Vimota Driftingo Pirmenybių“ 4 etapas vyks Kėdainiuose, rugpjūčio 14 dieną, tačiau organizatoriai mielai kviečia didžiausius šio sporto fanus prisijungti jau išvakarėse ir pamatyti visą drifto varžybų virtuvę. Renginys vyks Kėdainių Aerodrome.