2015-09-27 Nevaldomas driftas jau šį savaitgalį Urmo bazėje

UNLIM drift cup 2 etapasTikriausiai visi sutiktų, kad Kaunas yra Lietuvos drifto sostinė. Varžybos čia vyksta reguliariai ir dažnai. Nenuostabu, kad būtent Kaune D1Sport organizatoriai šį sekmadienį ir vėl kviečia visus kauniečius, bei svečius iš kitų miestų susitikti Urmo bazėje, nes čia vyks “D1Sport Unlim Drift Cup“ 2-asis etapas!

Neribota ir netikėtumų pilna speciali „Unlim“ lyga nepaliks abejingo nei vieno. Joje susirungti gali visi: nuo naujokų iki profesionalų, ar net „drifto karaliais“ laikomų pilotų. Tarp kitko, iš 25-ių jau užsiregistravusių dalyvių, tokių yra net trys! Andrius Čibirka, Timas Simniška ir Andrius Vasiliauskas varžybose žada užkurti tikrą pirtį, tad norintys juos nugalėti turės labai smarkiai pasistengti. O jei dar yra neužsiregistravusių, bet norinčių tai padaryti – reiktų suskubti. Siekdami kokybiško ir tvarkingo renginio organizatoriai pilotų skaičių apribojo iki 30.

Varžybos vyks toje pačioje prekybos miestelio teritorijos vietoje, kaip ir 2013 metais (prie kinų restorano). Pagrindinis šios vietos privalumas – patogumas žiūrovams. Šioje vietoje net 2500 žmonių tilps po stogu, tad ar šviestų saulė, ar stipriai lytų, žiūrovams oras kliūtimi netaps. Bene ranka pasiekdami varžybų trasą žiūrovai galės saugiai ir patogiai mėgautis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Taip pat renginio metu neliks ir alkanų, be įprastų mėsainių, žiūrovų lauks ir du šalia esantys restoranai.

Akvilė Balsytė

D1Sport