2015-08-02 D1Sport Unlim Drift Cup 1 Etapas Marijampolėje Autocentrum A5

UNLIM 1 etapas MarijampolėPo šešerių metų pertraukos į Marijampolę sugrįžta automobilių šoninio slydimo varžybos. Rugpjūčio 2-ąją dieną , Autocentrum A5 (Ramunės g. 2, Pietarių kaimas), parodyti ką moka geriausiai ir grumtis dėl pagrindinių prizų rinksis pilotai iš visos Lietuvos.

D1sport komanda 2015 metų sezoną nenustoja stebinti drifto gerbėjų ir nors vasara jau įsibegėjo, organizatoriai pradeda naują varžybų maratoną – „D1Sport UNLIM Drift Cup” varžybų seriją.

UNLIM (unlimited – liet.neribotas) pavadinimas kalba pats už save, tai varžybos be jokių apribojimų driftingo bolidams. Čia savo jėgas išbandyti galės visi. Neatsižvelgiant į automobilio techninius parametrus, ar tai, kokioje lygoje pilotai važiavo prieš tai, kadangi UNLIM Drift Cup , tai varžybos, nepriklausančios nei vienai iš trijų (street, semi-pro, pro) driftingo lygų. Tai naujos, specialios varžybos, kurių metu tarpusavy rungsis ir “žali” naujokai, ir tikri drifto meistrai. Tikimasi sulaukti net apie 50 dalyvių iš visos Lietuvos, tarp jų jau užsiregistravę – „drifto“ karaliumi vadinamas Andrius Čibirka, visiems puikiai žinomas Tomas Simniška, bei Mantas Kulvinskas!

UNLIM varžyboms teisėjaus Lietuvoje ir užsienyje turintis didelę teisėjavimo patirtį Kastytis Alekna, Pro lygos varžybų teisėjas Andrius Miciūnas ir nuolatinis D1sport teisėjas Maksimas Nedrozovas.

Įspūdingo dydžio aikštelė, tobula kelio danga, įdomi ir techniškai tvarkinga trasa – visa tai tam, kad varžybos vyktų sklandžiai, o žiūrovų patogumui renginio metu bus atidarytos net dvi stovėjimo aikštelės.

D1 Sport

Akvilė Balsytė