2015-06-28 vyko driftingo varžybos Ukmergėje

driftas-ukergeje-spaudos-pranesimas (2)Pirmą sykį Ukmergėje vykusios driftingo varžybos čia atkeliavo su street lyga (liet. gatvės lyga) į kurią užsiregistravo rekordinis skaičius pilotų – jų net 53.

Panašu, kad sekmadienį prie PC Eifelio vyksiančiose varžybose buvo karšta! Per pusę daugiau nei įprasta Lietuvos driftingo rungtynėse – net 16 porinių važiavimų (TOP32) žiūrovams padovanosiantis D1Sport džiaugėsi, kad į jų organizuojamas varžybas susirenka toks didelis skaičius dalyvių. Dalyvių ne tik iš visos Lietuvos, tačiau ir nemažai pilotų iš Latvijos. Tarp jų „Drift Wars“ dalyvavo ir visiems gerai žinomas pilotas iš Latvijos Regnars Mozga, kuris jau ne kartą nugalėjo rungtyse „Kiss the wall“ ir „Parking king“, o taip pat užėmė podiumą D1Sport organizuotose varžybose.

Žinomi veidai, gražūs, bei galingi automobiliai ir daug dūmų – tai tik dalis linksmybių, kurios laukė žiūrovų sekmadienio popietę Ukmergėje. Teisėjai Kastytis Alekna, bei pats praeitų metų street lygos nugalėtojas Darius Kepežinskas kvietė visus atvykti ir kartu padėti išrinkti geriausią iš geriausių! Vietos čia pakako visiems, šalia trasos žiūrovai pasistatyti galėjo net 200 automobilių.

D1 sport spaudos atstovė

Akvilė Balsytė