2015-06-06. ATŠAUKTA. D1sport organizatoriai ši savaitgalį liūdėti tikrai neleis

UNLIM 1 etapasBraukant kalendoriuje pirmąsias vasaros dienas ir džiaugiantis šiltais orais namuose sėdėti visai nesinori! Tik prieš savaitę visus nuliūdinusi žinia, kad Urmo  varžybos dėl užsitęsusių remonto darbų neįvyks privertė dalyvius ir drifto mėgėjus susimąstyti kaip teks pakeisti savaitgalio planus, tačiau D1sport organizatoriai siūlo išeitį ir liūdėti tikrai neleis!

Lyg perkūnas iš giedro dangaus trenkusi žinia apie užsitęsusius Urmo remonto darbus privertė organizatorius pasukti galvą kaip išsisukti iš padėties ir štai ilgai nelaukus jūsų dėmesiui – UNLIM DRIFT CUP. Unlim (unlimited) – tai speciali laisvoji lyga, kurioje gali dalyvauti visi Lietuvos ir kitų šalių pilotai be jokių apribojimų. Ši lyga yra puiki galimybė ne taip gerai žinomiems ir mažiau patyrusiems pilotams išbandyti savo jėgas ir susikauti su pačiais “drifto karaliais”.  Varžybose dalyvaus tokie žymūs pilotai, kaip Andrius Čibirka, Timas Simniška, Andrius Vasiliauskas ir kiti, tad laukia tikrai įdomios varžybos! O jas galėsime stebėti jau šį šeštadienį, naujoje vietoje – Taikos prospekte, šalia automobilių turgaus esančioje aikštelėje Kaune.

Nauja vieta turėtų nudžiuginti ne vieną – aikštelė išklota nauju, dar šviežutėliu asfaltu, tad slysti bus galima kaip per sviestą. Žiūrovai varžybas galės stebėti nuo natūralios tribūnos. Kalvotos vietos aplink aikštelę leis varžybas matyti kiekvienam, o žiūrovų sutalpins net apie 1000!  Kas žino, o gal nauja lyga ir nauja vieta varžytis įneš į drifto pasaulį ir daugiau naujų vėjų? Tikėkimės šiose Unlim varžybose išvysim ne vieną naują talentingą pilotą, o galbūt net atsiras drąsuolis kuris  nepabūgs išversti iš sosto senuosius drifto karalius ir pats užims jų vietą? Juk nugalės tik vienas stipriausias!

 

D1 sport spaudos atstovė

Akvilė Balsytė

Nuotraukos: Dovydas Foto