2015-04-25 įvyko pirmasis Battery Driftingo SEMI PRO lygos etapas Klaipėdoje

Stateta D1Sport DariusŠeštadienį įvyko pirmasis Battery Driftingo SEMI PRO lygos etapas, kurį rengė ir ruošė D1Sport komanda. Kaip ir buvo žadėta – miestas skendėjo baltų dūmų kamuoliuose, oras buvo nuostabus, o žiūrovai bei dalyviai liko patenkinti. Pirmosios vietos taurę išsikovojo Gediminas Levickas, D1Sport komandos pilotas valdęs kolegos išmarginta Nissan S13‘tą.

Nuo praeitų metų vieną iš dalyvių vis dar lydėjo nesekmė: per 2014-tųjų driftingo varžybas rėžėsi į stulpą ir automobilį teko „užmigdyti“, šiemet – vargai su technika. Jau nuo pat treniruočių pradžios K. Štukėnui nesisekė su jo pilotuojamu Nissan markės bolidu, mat jam reikėdavo pagalbos pajudėt iš vietos, tad komandos draugai kiekvieną kartą stumdavo pilotą ir jo automobilį, kad šis pradėtų riedėti. Tačiau dalyvis kovojo iki galo ir nepasidavęs besispyriojančiam Nissan‘ui pasiekė TOP 16.

Nuo TOP 4 prasidėjo finalo vertos aršiausios kovos, kurių metu keli dalyvių bolidai „pasibučiavo“, bet tai nesutrukdė užimti geriausių 3 vietų. D. Matusevičiui, NP Team komados atstovui, tai buvo pirmosios rimtos varžybos, mat jaunuoliui vos 16 metų, tačiau šoninio slydimo meną jis išmano ir su vairuojamu BMW kabrioletu užėmė trečiają vietą. Antros vietos skonį ragavo miesto šeimininkas klaipėdietis, Drift Devil komandą atstovaujantis D. Macpreiksas, pilotuojantis taip pat BMW automobilį. G. Levickas, D1Sport komandos pilotas džiaugėsi pirmąja vieta, kurią pasiekė kartu su Stateta Nissan S13 bolidu. Turbūt jau visi pastebėjo, jog pilotas turi „užsiauginęs“ didžiausią barzdą, komandos nariai juokiasi sakydami, jog toji barzda jam ir neša sėkmę.

Klaipėda buvo nepakartojama nuo pradžių iki pačio galo. Renginio organizatorius K. Alekna renginio metu džiūgavo sakydamas, jog ši diena jam buvo nuostabi. Visi galėjome grožėtis tikrai dėmesio vertais bolidais bei žavėtis stipriausiais Lietuvos drifteriais bei iš Rusijos atkeliavusio A. Zorinu, kurie parodė tikrą šou ir gerbdami vieni kitus išlaikė respect zoną kiekvieno važiavimo metu.

Šiais metais pasirodys nauja lyga, kurioje galės varžytis visi norintys pilotai, o toji lyga vyks niekur kitur, bet pačiame Kaune, prie „Žemkės“ esančioje aikštelėje. D1Sport DRIFT WARS 2 etapas jau ne už kalnų, tad drifteriai turi laiko šiek tiek atsikvėpti ir paruošti savo išvargintus bolidus, nes jau gegužės 10-tą dieną visi bus laukiami būtent čia.

 

Laura Scheford

D1Sport