2015-04-19 įvyko DRIFT WARS 1 ETAPAS – Šiauliai

D1SportPo sekmadienį sudrebinusio 2015-ųjų metų driftingo sezono atidarymo įspūdžių tikrai netrūksta! Balandžio 19-tąją dieną Šiauliuose įvyko pirmasis street lygos etapas – Drift Wars, kuriame susirinko dalyviai iš Latvijos bei įvairių Lietuvos miestų. Susirinkę šoninio slydimo mėgėjai rodė savo sugebėjimus bei kas kokį bolidą spėjo „pasigaminti“ atėjus naujiems driftingo metams, kurie tikrai bus neįtikėtini.

Dalyviai pasiekė maksimalinį skaičių – 30, tačiau ne visus lydėjo sėkmė. Mat keletas vairuotojų turėjo bėdų su savo automobiliais: piloto iš Latvijos E. Ozols Volvo 940 ilgai spyriojosi, kol šis nepasidavęs ir susiradęs tinkamą detalę išleido bolidą atgal į trasą. Dariaus Segmio pilotuojamas Stateta Nissan S13 bolidas taip pat rodė ragus ir neleido pilotui patekti į TOP 16 – šiam sudegė sankaba ir automobilis nebesugebėjo pajudėti iš vietos. Tarp pilotuojančių vyrų gausos, galėjome grožėtis ir moterišku šoniniu slydimu – iš Latvijos atkeliavo Sabine Andriksone smarkiai įsikibusi į savo vairuojamą BMW E36, kurio dizainą žadėjo jau greitai pakeisti.

Šiaulių Bačiūnų kartodromą baltuose dūmuose be gailesčio skandino visi street lygos pilotai, reginys buvo tikrai vertas dėmesio, o ir žiūrovai buvo bene patys geriausi ir gausiausi! Įdomu tai, jog šiame etape dalyvavo vos du Nissan markės automobiliai, kartodromą tądien valdė – BMW entuziastai, kurie ir pateko į TOP 3: pirmąją vietą užėmė V. Vindžigelskis atkeliavęs iš Klaipėdos bei pilotuojantis BMW E30, antroje vietoje debiutavo nepasidavęs ir tikrus sugebėjimus parodęs M. Vytė, BMW 328 bolidą vairuojantis vaikinas, o trečioje garbingoje vietoje – Igor Martynov su BMW 530 automobiliu; apdovanojimus įteikė pats 2014-ųjų metų street lygos karalius – Darius Kepežinskas.D1Sport

Na, o pilotams atsipūsti neleis jau šį šeštadienį vyksiantis SEMI PRO lygos pirmasis etapas, tik šįkart kelsimės į gražųjį pajūrio miestą – Klaipėdą, kur jau daug stipresni nei street lygos pilotai susirūngs tarpusavyje Švytūrio arenos aikštelėje.

 

Laura Scheford

D1Sport